Mieszkanie 4 pokojowe
Podlaskie, Białystok, Wysoki stoczek
Na sprzedaż trójpak inwestycyjny – 3 kawalerki w Białymstoku na Wysokim Stoczku
Idealne pod wynajem!
Wyjątkowa okazja zakupu 3 mieszkań o łącznej powierzchni 93m²
Doskonała lokalizacja – blisko sklepów, restauracji i usług.
Gotowa inwestycja z najemcami !
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:
Stanisław Drobiński
e-mail: Adres email ukryty
Licencja zawodowa pośrednika
w obrocie nieruchomościami
Nr 17292
Oferta Laureata Konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020 i 2021 !
Zapewniamy Państwu pomoc prawną przy zakupie nieruchomości oraz przy uzyskaniu kredytu.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.
Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15855746
- Data publikacji: 12 marca 2026 21:49 (3 godzin temu)
- Liczba łazienek: 3
- Liczba pokoi: 4
- Piętro: 6 / 6
