Oferta ARCHIWALNA!


REZERWACJA Kawalerka na sprzedaż w centrum Obornik

Wielkopolskie, Oborniki, Marszałka Józefa Piłsudskiego

NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDAWANA PRZEZ LICENCJOWANEGO POŚREDNIKA
NUMER LICENCJI: 28630
REZERWACJA!! Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdującego się na ulicy Piłsudskiego w Obornikach, cicha i spokojna okolica w pobliży duża liczba sklepów, szkoły, kościół restauracje oraz wszystkie możliwe udogodnienia. Szczególnie do gustu przypadnie studentowi, parze lub inwestorowi, który będzie czerpał zyski z najmu. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA NA WYNAJEM, POMAGAMY W POSZUKIWANIIU NAJEMCÓW I SKOPLETOWANIU UMÓW!

Informacje o mieszkaniu:
Mieszkanie 1 pokojowe z układem jednostronnym, z korytarza wejście do łazienki oraz kuchni. Kuchnia jest przejściowa i prowadzi do dużego pokoju, nieruchomość jasna z dobrym rozkładem o powierzchni 38 m2, usytuowane na parterze w kamienicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Obornik wejście do mieszkania mamy od strony podwórka (możliwość parkowania samochodu na podwórku). Największym atutem nieruchomości jest bliskość do wszystkich możliwych udogodnień, bezpośredni wyjazd na S11 w kierunku Poznania do rynku w Obornikach jest 100 m, blisko do przystanku PKP w stronę Poznania pociągi kursują praktycznie co 30 minut.

Rozkład pomieszczeń:
• Pokój dzienny położony w stronę zachodu, dzięki temu pokój jest jasny i ciepły

• Łazienka z toaleta i nowa kabina prysznicowa 

• Kuchnia w osobnym pomieszczeniu połączona z jadalnia 

• Korytarz jako przedpokój

Stan mieszkania:
Mieszkanie jest wyposażone w sprzęt AGD i RTV, nowe meble i płytki oraz świeżo odświeżonych pomieszczeniach m.in ściany i sufity. Na podłodze znajdują się panele oraz płytki, na ścianach gładź gipsowa, instalacja elektryczna miedziana skrzynka wymieniona, kaloryfery aluminiowe, okna duże dające dużo światła plastikowe PCV dwuszybowe. 

Informacje o budynku:
Budynek z 1970 r. klatki schodowe zadbane, wejście do mieszkanie od strony podwórka bezpośrednie znajdującej się w kamienicy. Ogrzewanie z pieca dwufunkcyjnego zasilany gazem, instalacje wodno-kanalizacyjne w stanie bardzo dobrym. Gaz do mieszkania doprowadzony rurami oraz światłowód. Elewacja budynku w stanie dobrym, parking dostępny na podwórku, lub na terenie szkoły, ewentualnie można wykupić miesięczny bilet i parkować na strefie bezpośrednio pod kamienica. 

Stan prawny:
Mieszkanie jako odrębna nieruchomość z założona Księga Wieczystą grunt uregulowany. Można posiłkować się kredytem, nieruchomość jest zarządzana przez firmę zewnętrza.
Czynsz miesięczny wynosi około 200 zł miesięcznie (w tym zaliczka na fundusz remontowy, ścieki), woda zimna płatna zaliczkowo miesięcznie 75 zł za osobę (wysokość zależna od zamieszkałych osób na nieruchomości) dodatkowo płatny prąd i gaz wg. zużycia. 

Lokalizacja:
Oborniki znajdują się ok 25 km od Poznania i 15 km od Suchego Lasu. Mieszkanie na
ul. Piłsudskiego jest w bardzo dogodnej lokalizacji jest to spokojna okolica, bardzo dobre połączenie PKP z Obornik do Poznania, szybki wyjazd na trasę S11. Przy nieruchomości jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, nie ma potrzeby poruszania się autem z danej lokalizacji, ponieważ wszystko mamy w zasięgu ręki. 

Informacje dodatkowe:
Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze o wielkości 15,2 m2. 
Współpracujemy z Kancelariami Notarialnymi z nami państwo mają duże rabaty u Notariuszy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu współpracujemy ze sprawdzonym doradcą kredytowym, który chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz bezpłatnie pomoże przy wyborze najbardziej korzystnego kredytu hipotecznego. Korzyści jakie przyniesie współpraca z naszym doradcą kredytowym:

 kompleksowa obsługa dokumentacji niezbędnych do kredytu i zakupu nieruchomości

 współpraca z wieloma bankami w Polsce

 ekspercka i aktualizowana wiedza o ofertach bankowych

 badanie zdolności kredytowej dostosowane do potrzeb klienta

 dyskrecja

 dyspozycyjność

Podsumowanie:
Oferta skierowania głownie dla studenta, pary lub inwestora, który chce ulokować kapitał (bardzo dobra inwestycja pod wynajem). Z racji na usytuowanie nieruchomości nie będzie problemu z wyszukaniem potencjalnych najemców.

Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji na żywo.

Mateusz Kostecki 
Ekspert rynku nieruchomości 
NUMER LICENCJI: 28630

Szczegóły oferty

Cechy oferty