Mieszkanie 2 pokojowe

Zachodniopomorskie, Świnoujście

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w atrakcyjnej części Świnoujścia – przy ulicy Wojska Polskiego.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie jest wygodne i funkcjonalne. Salon z aneksem tworzy otwartą przestrzeń dzienną, idealną do relaksu i spotkań, natomiast sypialnia zapewnia komfort i prywatność.

W mieszkaniu zastosowano ogrzewanie miejskie, a ciepła woda również dostarczana jest z sieci miejskiej – to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. W czynszu zawarty jest także dostęp do internetu, co obniża miesięczne koszty utrzymania.


Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do sklepów, przystanków komunikacji miejskiej w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe, kolejka UBB w kierunku Niemiec, McDonalds,restauracje, pizzerie, bary, plac zabaw dla dzieci ogólnodostępny i siłownia na wolnym powietrzu - 150 metrów,
przystanek Flix Bus, postój taxi, Urząd miasta.
Dodatkowym atutem jest bliskość morza – spacer na plażę zajmuje około 15 minut.

To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość centrum, a jednocześnie spokój i wygodę codziennego życia.

Dlaczego warto:
-Funkcjonalny układ pomieszczeń,
-Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
-Internet w czynszu,
-Niskie koszty utrzymania,
-Bardzo dobra lokalizacja – blisko centrum i morza,
-wózkowania do dyspozycji mieszkańców.

Idealne jako mieszkanie na start lub inwestycja pod wynajem.
Polecam i zapraszam na prezentacje.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15777200
  • Data publikacji: 30 października 2025 08:36 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 5