Oferty mieszkań na sprzedaż ŚWIĘTOKRZYSKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE • 666 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
604 700 PLN 10 078 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 60,47 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwes...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
60m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
425 998 PLN 10 650 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,61 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwest...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
40m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
713 790 PLN 12 746 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na VIII piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej in...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
56m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 8 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
660 598 PLN 7 959 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 83,62 m2, wraz z ogródkiem i tarasem, zlokalizowany zlokalizowany w ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
83m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
735 080 PLN 9 424 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwe...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
78m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
460 000 PLN 6 970 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy u...

Kielce (Świętokrzyskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
66m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
464 620 PLN 13 275 zł/m2

Kawalerka

Do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szyd...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
35m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
635 545 PLN 8 588 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 74,77 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mi...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
74m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
265 000 PLN 7 910 zł/m2

Kawalerka

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,5 m², położone przy ul. Zagórski...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
33.5m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
239 000 PLN 4 769 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim....

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)
50.12m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
620 000 PLN 11 481 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie - ul. Jeleniowska, Kielce 54 m² I piętro 620 000 zł - cena do negocjacji...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
54m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
350 000 PLN 3 617 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal mieszkalnyo powierzchni 97 m², położony w Skalbmierzu, przy pl. Marii ...

Skalbmierz (Świętokrzyskie, gm. Skalbmierz)
96.77m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
409 536 PLN 11 069 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Po...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)
37m2