Oferty mieszkań na sprzedaż ŚLĄSKIE

ŚLĄSKIE • 1 458 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - M3 52 m2 blisko Promenady, balkon
275 000 PLN 5 288 zł/m2

M3 52 m2 blisko Promenady, balkon

2-pokojowe mieszkanie z wnęką do remontu o powierzchni 52 m². Piękny widok na miasto, wszędzie blisko. Lokalizacja spraw...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)
52m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 9 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 5 pokojowe
988 222 PLN 8 375 zł/m2

Mieszkanie 5 pokojowe

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na t...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)
118m2
5
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
960 741 PLN 8 734 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)
110m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
522 405 PLN 9 498 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)
55m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
451 528 PLN 9 031 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)
50m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
139 000 PLN 4 633 zł/m2

Kawalerka

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30,33 m2 na 3 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Matejki w Bytomiu -...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)
30m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
379 000 PLN 8 422 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia.Mieszka...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)
45m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
947 000 PLN 5 994 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

OKAZJA - jedna z najbardziej luksusowych ofert w centrum miasta 1 piętro, rewelacyjna powierzchnia i wysokość mieszkaln...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)
158m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
470 000 PLN 6 267 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Apartament z widokiem na piętrze( bezczynszowy) - 75 m² 470 000 zł Na sprzedaż przestronny apartament o powi...

Orzech (Śląskie, gm. Świerklaniec)
75m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
690 000 PLN 8 214 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie jak dom Bielsko-Biała, ul. Kochanows...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)
84m2
3
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Dwupak inwestycyjny | wysoki potencjał najmu!
290 000 PLN 8 286 zł/m2

Dwupak inwestycyjny | wysoki potencjał najmu!

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości:mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależ...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)
35m2
3
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
890 000 PLN 8 592 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach.Budynek...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)
103.59m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Nowe mieszkanie 43m2 Koszęcinie E1
343 599 PLN 7 991 zł/m2

Nowe mieszkanie 43m2 Koszęcinie E1

Nowe Mieszkania na Zielonym Osiedlu w Koszęcinie prawie gotowe!Etap I obejmuje jeden budynek z 20 mieszkaniami i 6 lokal...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)
43m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie