KNC Nieruchomości Sp.zo.o.

Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
362 000 PLN 7 542 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Piastowskiej – idealne zarówno do zamiesz...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)
48m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
399 000 PLN 7 851 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA.DO sprzedania oferujemy mi...

Mogielnica (Podkarpackie, gm. Boguchwała)
50.82m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
359 000 PLN 7 501 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dogodnej części Tarnowa, przy ul. Mościckiego 86, w pobl...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)
47.86m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
449 000 PLN 8 260 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)
54.36m2
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
262 000 PLN 7 706 zł/m2

Kawalerka

Mieszkanie o powierzchni 34 m² położone na 3 piętrze przy ul. Ulica Władysława Reymonta w Tuchowie, w spokojnej i dobrze...

Tuchów (Małopolskie, gm. Tuchów)
34m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
367 000 PLN 6 096 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2 m² + dodatkowo 8 m² piwnicy położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Zielony...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)
60.2m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
2 500 PLN 55 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

KNC Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament z ogródkiem, położony na kameralnym, nowym osiedlu Spacerow...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)
45.5m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
598 000 PLN 9 033 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Majowa PROMKA 580 000 zł Promocja obowiązuje do końca maja 2026 r. Co jeśli możesz mieć mieszkanie w Szczawnicy z widok...

Szczawnica (Małopolskie, gm. Szczawnica)
66.2m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
410 000 PLN 5 942 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

3-pokojowe mieszkanie – Koszyce Wielkie, ul. Północna 69 m² parter bezczynszowe 410 000 złNa sprzedaż funkcjonalne i...

Koszyce Wielkie (Małopolskie, gm. Tarnów)
69m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
729 000 PLN 9 592 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w nowym budynku w prestiżowej dzielnicy P...

Tarnów (Piaskówka) (Małopolskie, gm. Tarnów)
76m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
415 860 PLN 8 700 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)
47.8m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
341 250 PLN 9 100 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)
37.5m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 5 pokojowe
542 912 PLN 6 400 zł/m2

Mieszkanie 5 pokojowe

Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi wid...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)
84.83m2
5
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania