Ogłoszenia Bydgoszcz Nieruchomości Lucyna Łukowska

Lucyna Łukowska
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
390 000 PLN 8 125 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

M-4, Bartodzieje. 9 piętro.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodz...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
48m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 9 / 9
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
1 700 PLN 38 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Bydgoszczy przytulny apartament zlokalizowany na 1 pietrze w od...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
45m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
660 000 PLN 9 041 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzysko...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
73m2
Piętro:
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
1 500 PLN 50 zł/m2

Kawalerka

Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni o...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
30m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
1 700 PLN 43 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skła...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
40m2
Piętro:
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
1 800 PLN 47 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
38m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
1 800 PLN 50 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
36m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
1 300 PLN 43 zł/m2

Kawalerka

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 pię...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
30m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
1 400 PLN 52 zł/m2

Kawalerka

Miesięczna kwota z opłatami to 2000 złotych.Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ron...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
27m2
Piętro:
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
2 000 PLN 53 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
38m2
Piętro:
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
1 800 PLN 51 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Miesięczna kwota z opłatami to 2550 złotych.Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w nie...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
35m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
2 800 PLN 51 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni około 55 m2 zlokalizowane na 4 piętrze apartamentowca w okolicach Ronda ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
55m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
1 700 PLN 47 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)
36m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania