Oferty mieszkań

Warmińsko-Mazurskie • 633 oferty mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
550 000 PLN 9 821 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 56,11m2 w Giżycku Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie wraz z garażem zlokalizowane w...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)
56m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Idealna lokalizacja 2 pokoje balkon i parking
375 000 PLN 6 356 zł/m2

Idealna lokalizacja 2 pokoje balkon i parking

Na sprzedaż 2 pokoje 53,3 m² + piwnica ul. Królewiecka, Elbląg gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż zadbane, funkcjonal...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)
59m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
405 000 PLN 10 125 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o dużym potencjale. Lokalizacja nieruchomości to Olsztyn, dzielnica Zatorze, ulica Rata...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)
40m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
249 000 PLN 4 698 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2 w kamienicy „Willa Barbara” w Giżycku przy ul. Pionierskiej ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)
53m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
220 000 PLN 4 000 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż mieszkanie z wiodkiem na Zamek 200m od jeziora Szlak Wielkich Jezior Mazurskich - Ryn ul. Kopernika Mi...

Ryn (Ryn) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)
55m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
295 000 PLN 5 086 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W GIŻYCKU 2 pokoje z dużym balkonem na ul. Królowej Jadwigi 2 ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)
58m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Przytulna Kawalerka z Panoramą
250 000 PLN 7 764 zł/m2

Przytulna Kawalerka z Panoramą

FENIKS Nieruchomości - Twój nowy Start, Twój nowy Adres. Ostatnie piętro, otwarta panorama i pełne wyposażenie w cenie. ...

Elbląg, ul. Malborska
32.2m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 10 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
259 000 PLN 2 698 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Mieszkanie z dużymi możliwościami w klimatycznej kamienicy przy ulicy Lidzbarskiej. Nieruchomość zlokalizowana przy ulic...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)
96m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Apartament - Elbląg Stare Miasto
960 000 PLN 9 505 zł/m2

Apartament - Elbląg Stare Miasto

APARTAMENT ELEGANCE 1ONEApartamenty Stare Miasto ELBLĄG Historia i Nowoczesność Na sprzedaż apartament ELEGANCE 1ONE w...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)
101m2
3
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2 pok. Wojska Polskiego 49,4 m2, kuchnia, 2 piętro
335 000 PLN 6 837 zł/m2

2 pok. Wojska Polskiego 49,4 m2, kuchnia, 2 piętro

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m² z piwnicą, położone na 2. piętrze w bloku przy ul. Wojska Polski...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)
49m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
340 000 PLN 7 128 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Tytuł: OKAZJA! Przytulne 2 pokoje z windą i balkonem – ul. Szarych SzeregówCena: 340 000 złNa sprzedaż słoneczne i funkc...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)
47.7m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie w Ostródzie I piętro
185 000 PLN 5 728 zł/m2

Mieszkanie w Ostródzie I piętro

IV-1151. Mieszkanie w Ostródzie przy ul. Reymonta, na I piętrze, składające się z dwóch pokoi (w tym jeden jako aneks ku...

Ostróda, ul. Władysława Reymonta
32.3m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
207 000 PLN 7 019 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż mieszkanie o wygodnym układzie, w atrakcyjnym miejscu- przy ulicy W.Sikorskiego 1 - dla rodziny z dziećmi, p...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)
29.49m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania