Oferty mieszkań dolnośląskie

dolnośląskie • 2 749 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
403 961 PLN 8 300 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Oto podsumowanie oferty sprzedaży mieszkania nr 10 w stanie deweloperskim przy ul. Spółdzielczej:Szczegóły mieszkania- *...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)
48.67m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - NOWA|Kawalerka|Z tarasem|W sercu mista|0% prowizji
639 927 PLN 17 776 zł/m2

NOWA|Kawalerka|Z tarasem|W sercu mista|0% prowizji

0% prowizji bez podatku PCCNa sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,99 m2 (identyfikator mieszkaniaA11) w samy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)
36m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 7
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
340 000 PLN 6 415 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Polkowice, mieszkanie, 2 pokoje, 53,67 m2, sprzedam, 340 000 zł. Na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie w wieżowcu...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)
53m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 12
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
559 000 PLN 10 547 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Lubin, sprzedam mieszkanie, powierzchnia 53 m2, wysoki parter, cena 559 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofert...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)
53m2
Piętro:
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
3 000 PLN 32 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Kaźmierzów, gm Polkowice, 3 pokoje, piętro domu, wynajmę, 95 m2, 3000 zł miesięcznie. Dostępne od ZARAZ. Polecam...

Kaźmierzów (Dolnośląskie, gm. Polkowice)
95m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
474 281 PLN 8 949 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Lubin, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 53,29 m2, sprzedam, 474281 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BE...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)
53m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
535 656 PLN 8 928 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 60,87 m2, sprzedam, 535656 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BE...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)
60m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
545 160 PLN 8 937 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 61,95 m2, sprzedam, 545160 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BE...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)
61m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
230 000 PLN 2 347 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Kotla, mieszkanie bezczynszowe, 98,80 m, sprzedam lub zamienię, 230 000 PLN. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z ...

Kotla (Dolnośląskie, gm. Kotla)
98m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
199 000 PLN 1 672 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Jakubowo Lubińskie, mieszkanie, 119,92 m2, sprzedam, 199 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 119...

Jakubowo Lubińskie (Dolnośląskie, gm. Przemków)
119m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
320 184 PLN 7 277 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,47 m2, sprzedam, 320184 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA B...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)
44m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
421 456 PLN 7 143 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,36 m2, sprzedam, 421456 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA B...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)
59m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
349 000 PLN 13 665 zł/m2

Kawalerka

Oferujemy na sprzedaż przytulne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 25,54 m², zlokalizowane przy ul. Bieru...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)
25.54m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania