Oferty mieszkań Poznań

Poznań • 668 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Promocyjna cena! 4-pokoje w super lokalizacji!
1 330 408 PLN 14 153 zł/m2

Promocyjna cena! 4-pokoje w super lokalizacji!

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 94,09 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
94m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 6
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
1 750 PLN 54 zł/m2

Kawalerka

Szukasz miejsca idealnego do pracy lub spotkań z klientami?Ta blisko 33 - metrowa kawalerka na parterze w sercu Jeżyc to...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
32.6m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Centrum  kilka kroków od zieleni Parku Cytadela
986 017 PLN 15 169 zł/m2

Centrum kilka kroków od zieleni Parku Cytadela

Mieszkanie w Centrum miasta, kilka kroków od zieleni Parku Cytadela To ostatnia szansa na zakup nieruchomości w tak dosk...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
65m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Apartament 94m2+ 2 balkony.
1 150 943 PLN 12 244 zł/m2

Apartament 94m2+ 2 balkony.

Przestronny apartament z trzema sypialniami, zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Centralnym punktem mie...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
94m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 6
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze |
598 220 PLN 10 683 zł/m2

3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze |

Funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń. Największym atutem jest przestronny salon z aneksem kuchenn...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
56m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 7
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Duże 4 pokoje | 70 m² | balkon |Super układ
676 797 PLN 9 669 zł/m2

Duże 4 pokoje | 70 m² | balkon |Super układ

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o powierzchni 70,1m2 + balkon 4,5m2. Mieszkanie ma funkcjonalny ukł...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
70m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 8
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka z balkonem.
393 786 PLN 14 064 zł/m2

Kawalerka z balkonem.

Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń dosko...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
28m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 6
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!
1 000 005 PLN 16 394 zł/m2

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Ku...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
61m2
3
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2-pokoje wykończone pod klucz, promocyjna cena!
674 150 PLN 14 045 zł/m2

2-pokoje wykończone pod klucz, promocyjna cena!

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,32 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Mieszk...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
48m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 8
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Ustawne mieszkanie 45m2
496 030 PLN 11 023 zł/m2

Ustawne mieszkanie 45m2

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni aż 45m2 z tarasem i ogrodem od strony południowej. Salon z ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
45m2
Piętro:
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
2 500 PLN 60 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Polecam ofertę wynajmu nowego mieszkania położonego na Poznańskim Piątkowie w nowo powstałym kompleksie apa...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
42m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 10 / 14
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Nowe, jasne 3 pokoje na 9 piętrze + loggia 7,9 m²
785 280 PLN 11 381 zł/m2

Nowe, jasne 3 pokoje na 9 piętrze + loggia 7,9 m²

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m² + przestronna loggia 7,90 m², położone na IX piętrze w nowoczes...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
69m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 9 / 17
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
686 000 PLN 9 026 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

ŁADNE,DUŻE MIESZKANIE W KAMIENICY,  Polecam do sprzedaży atrakcyjnie położone,  trzy pokojowe   mieszkanie o powierzchni...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
76m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania