Oferta ARCHIWALNA!


Mieszkanie 3 pokojowe

Dolnośląskie, Oława, Jodłowa

Osiedle przy ulicy Jodłowej w Oławie to nowoczesne mieszkania, stworzone z myślą o bezpiecznej i komfortowej przyszłości dla Ciebie i Twojej Rodziny!

To osiedle stworzone zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Zaprojektowane zostało z myślą o klientach poszukujących mieszkań w miłej i sympatycznej okolicy, ale równocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo- rekreacyjnych.

Starannie zaprojektowane nowe przestrzenie dają możliwość indywidualnej aranżacji oraz zapewniają komfort i wygodę.

Funkcjonalny układ przestronnych i słonecznych mieszkań z ogródkami, tarasami lub balkonami do wyboru, dobra lokalizacja oraz nowoczesna architektura to gwarancja wygody dla przyszłych klientów.

Obecnie realizowana jest budowa I etapu inwestycji tj. dwóch budynków A i B, w których zaprojektowano 90 nowych mieszkań o powierzchni od 37mkw do 59mkw oraz 18 indywidualnych, jednostanowiskowych garaży, a także komórki lokatorskie. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych. Na zewnątrz budynków znajdują się parkingi z naziemnymi miejscami postojowymi.

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: B3/P3/5
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14490738
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3