Mieszkanie 2 pokojowe

Opolskie, Namysłów, Rychtal/Krzyżowniki-Skoroszów-Dworzyszcze

UMOWA POŚREDNICTWA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI NA WYŁĄCZNOŚC....KUPUJĄCY NIE PLACI PROWIZJI....


Nieruchomosc lokalowa,  mieszkanie na Ip/Ip w budynku mieszkalnym 8 rodzinnym rodzinnym zlokalzowana w osadzie wiejskiej we wsi soleckiej  Krzżowniki w gminie Rychtal , budynek wielorodzinny zlokalizowany jest przy drodze publicznej o kategorii gminnej o nawierzchni bitumicznej. Lokal mieszkalny nr 3,w pełni rozkładowy dwustronny z oknami od strony poludniowej i północnej. zlokalizowany jest na piętrze w budynku wielorodzinnym od strony wschodniej o pow. 53,80m2 2 pokoje + kuchni widna, + łazienka z WC+ klatka schodowa wraz z przynależnymi piwnicami.. Do lokalu nr 3 przynależne są oiwnica o pow. 9,6 m2 oraz pomieszczenia gospodarcze o konstrukcji murowanej j zlokalizowany w części tylnej dzialki budowlanej i dzialka typu ogrodek przydomowy o pow. 500 m2. 
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji na temat tej atrakcyjnej nieruchomości.


Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.


Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Oferta 2510967 dostarczonaXXXXX208:51 z systemu LocumNet Online

Szczegóły oferty

Cechy oferty