Mieszkanie 3 pokojowe

Wielkopolskie, Piła

Z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanym bloku położonym w spokojnej i cichej części miasta.

Przestronne pomieszczenia pozwoliły na zrealizowanie pomysłu na stylowe urządzenie wnętrza. Mieszkanie nabrało przytulnego a zarazem praktycznego charakteru. Użyto stonowanych kolorów w połączeniu z drewnianymi lamelami.
Mieszkanie jest jednostronne na południe. Duże okna wpuszczają znaczne ilości naturalnego światła. Widok na dziedziniec na którym znajduję się plac zabaw.
Klatka schodowa jest odrestaurowana.. W budynku wszystkie instalacje zostały na nowo wykonane.

Mieszkanie charakteryzuje się:
- przestronnym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni 24,27m2 który wyposażony jest w kompletną kuchnię pod zabudowę razem z sprzętem AGD. Dopełnieniem salonu jest wygodny narożnik oraz małe ale funkcjonalne stoliki kawowe
- sypialnia o powierzchni 12,29m2 wyposażona w duże wygodne łóżko sypialniane, stoliki nocne oraz pojemną szafę.
- pokój który może służyć jako pokój dla dziecka oraz gościnny o powierzchni 8,73m2
- funkcjonalna łazienka o powierzchni 6,32m2
- przedpokój 7,38m2

po więcej informacji zapraszam do kontaktu, chętnie przedstawię mieszkanie na spotkaniu."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14831878
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 3

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Miejskie