„Brama Żuław”, mieszkania Pruszcz Gdański - ul. Beniowskiego. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Euro Styl Spółka Akcyjna

Galeria:

Lokalizacja: Pruszcz Gdański ul. Beniowskiego

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Całkowita liczba ofert 9
Data oddania inwestycji Informacja u dewelopera
Liczba pięter 4
internet
telefon
winda

Opis

Brama Żuław to kameralne osiedle mieszkaniowe położone w północno-wschodniej części Pruszcza Gdańskiego przy ulicy Beniowskiego – w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krainy Polodowcowej.

Projekt inwestycji łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Architektura osiedla nawiązuje do charakterystycznych dla regionu Żuław Wiślanych domów podcieniowych, jednocześnie inwestycję zaprojektowano z zastosowaniem wysokiej jakości rozwiązań technicznych służących środowisku naturalnemu i zapewniających komfort użytkowania.Osiedle utworzą 2 budynki liczące od 4 do 5 kondygnacji, w których łącznie znajdzie się 112 nowych, komfortowych mieszkań o zróżnicowanych i funkcjonalnych rozkładach. We wszystkich budynkach zaprojektowano cichobieżne i energooszczędne windy oraz hale garażowe, w których znajdą się komórki lokatorskie i większość miejsc parkingowych pozostających do dyspozycji mieszkańców.

Do wszystkich mieszkań położonych na piętrach przynależeć będą wygodne balkony lub tarasy z eleganckimi szklanymi balustradami, zaś do części mieszkań umiejscowionych na parterach duże, zielone ogródki.

W centrum osiedla zaprojektowano plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz część rekreacyjną wypełnioną m.in. kwitnącą roślinnością i nowoczesnymi siedziskami o subtelnym kształcie.Warto zwrócić uwagę na usytuowanie ciągów komunikacyjnych na terenie osiedla, które zaplanowano w taki sposób, aby z terenu inwestycji móc bezpośrednio przedostać się do parku polodowcowego.

Kontakt

Uprzejmie prosimy wspomnieć o serwisie OfertyMieszkan.pl jako miejscu odnalezienia oferty.

www.eurostyl.com.pl

Biuro sprzedaży
Al. Zwycięstwa 13a
Gdańsk
Telefon: 58 770 14 74, 58 520 49 74

Błyskawiczny kontakt bezpośredni

Wiadomość z tego formularza zostanie przekazana bezpośrednio do oferenta. Polecamy, jest to najskuteczniejszy sposób na kontakt.

Dane podane w formularzu zostaną przekazane zgodnie z regulaminem.

Mieszkania w inwestycji Brama Żuław

Klasa Nr oferty Metraż Pokoje Piętro Cena za m2 Cena całości Rzut
mieszkanie BZ/A/0/45 40.26 m2 2 4 u dewelopera u dewelopera Szczegóły »
mieszkanie BZ/A/0/11 42.42 m2 2 1 u dewelopera u dewelopera Szczegóły »
mieszkanie BZ/A/0/49 42.98 m2 2 4 u dewelopera u dewelopera Szczegóły »
mieszkanie BZ/A/0/04 43.53 m2 2 parter u dewelopera u dewelopera Szczegóły »
mieszkanie BZ/A/0/06 43.6 m2 2 parter u dewelopera u dewelopera Szczegóły »
mieszkanie BZ/A/0/09 44.7 m2 2 parter u dewelopera u dewelopera Szczegóły »
mieszkanie BZ/A/0/43 52.73 m2 3 4 u dewelopera u dewelopera Szczegóły »
mieszkanie BZ/A/0/12 70.16 m2 3 1 u dewelopera u dewelopera Szczegóły »
mieszkanie BZ/C/0/13 80.59 m2 4 1 u dewelopera u dewelopera Szczegóły »

Informacje o deweloperze

Euro Styl Spółka Akcyjna

Euro Styl Spółka Akcyjna

Misją firmy EURO STYL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa jest sprzedaż oraz budowa mieszkań, domów jednorodzinnych oraz powierzchni biurowych. Duży kapitał spółki pozwolił na dynamiczne wejście na rynek nieruchomości poprzez zakup wielu atrakcyjnie położonych działek budowlanych na terenie Trójmiasta, Olsztyna oraz Warszawy.

Strategią firmy jest sprawna i terminowa realizacja inwestycji. Priorytetowym celem jest wysoka jakość realizowanych inwestycji osiągana dzięki współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami robót budowlanych. Wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza firmy odpowiedzialna jest za sprawny przebieg inwestycji oraz dobór najlepszych materiałów budowlanych.

Jesteśmy pewni, iż przyjęta przez nas strategia działania pozwoli sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×