„Willa Modrzewie”, mieszkania Warszawa - Włochy. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Buszrem S.A.

Galeria:

Lokalizacja: Warszawa Włochy ul. Naukowa 20/22

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Całkowita liczba ofert 17
Data oddania inwestycji I kwartał 2017
Liczba pięter 2
internet
telefon
teren ogrodzony
tv kablowa
własna kotłownia

Opis

Kameralny charakter zabudowy ulicy Naukowej jest niejedynym atutem inwestycji „Willa Modrzewie”. Pośród rozwijającej się zieleni wyłoni się piękny i doświetlony światłem słonecznym budynek wielorodzinny liczący 17 mieszkań o wielkości od 38 do 103,8 m². Przydomowe ogródki uszczęśliwią mieszkańców parteru, a słoneczne antresole dodadzą uroku każdemu mieszkaniu zlokalizowanemu na najwyższym piętrze.

Okolica

W zacisznej dzielnicy Starych Włoch, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej pojawi się ogrodzony budynek wielorodzinny. W niedalekiej odległości znajdują się Centra Handlowe, banki, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe. Do stacji PKP ok. 2 km.

Kontakt

Uprzejmie prosimy wspomnieć o serwisie OfertyMieszkan.pl jako miejscu odnalezienia oferty.

nieruchomosci.buszrem.pl/
www.buszrem.pl

Biuro sprzedaży
ul. Czesława Kłosia 8
Warszawa
Telefon: tel. 22/402-46-56, tel/fax 22-863-44-04

Błyskawiczny kontakt bezpośredni

Wiadomość z tego formularza zostanie przekazana bezpośrednio do oferenta. Polecamy, jest to najskuteczniejszy sposób na kontakt.

Dane podane w formularzu zostaną przekazane zgodnie z regulaminem.

Mieszkania w inwestycji Willa Modrzewie – budynek A

Klasa Nr oferty Metraż Pokoje Piętro Cena za m2 Cena całości Rzut
mieszkanie A3 45.83 m2 2 parter u dewelopera u dewelopera Pokaż Szczegóły »
mieszkanie A5 66.39 m2 3 1 u dewelopera u dewelopera Pokaż Szczegóły »
mieszkanie A9 77.33 m2 2 2 u dewelopera u dewelopera Pokaż Szczegóły »

Informacje o deweloperze

Buszrem S.A.

Buszrem S.A.

Buszrem od 2008r. jest spółką akcyjną, dysponującą w stu procentach kapitałem polskim. Firma została założona w 1989r., przez fachowców, których początkowym terenem działania, był przede wszystkim Piotrków Trybunalski i okolice.

Od roku 1994 spółka prowadzi działalność deweloperską, głównie na terenie Warszawy. Połączenie doświadczenia z nowatorskim spojrzeniem na potrzeby rynku, przyczyniły się do zrealizowania z sukcesem, wielu inwestycji budowlanych. Buszrem S.A. to dziś dynamicznie rozwijająca się firma, bazująca zarówno na długoletnim doświadczeniu, jak i wiedzy technologicznej. Zajmuje się kompleksową działalnością inwestycyjną, w branży mieszkaniowej. Dba zarówno o jakość obsługi klienta jak i o zachowanie najwyższych norm jakości budownictwa. Pomaga klientom nie tylko w wyborze mieszkania, ale również stara się służyć radą, w uregulowaniu formalności administracyjnych na każdym etapie, aż po przekazanie wykończonego obiektu w systemie „pod klucz”.

Buszrem S.A. to także największy w Polsce północno-wschodniej producent kostki brukowej. Nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość i trwałość szerokiej gamy produktów sprawiają, że możemy się cieszyć ogromnym uznaniem klientów.

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×