Ogłoszenia Nieruchomości Furman

Krzysztof Furman
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
479 000 PLN 6 843 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

NA SPRZEDAŻ BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM 3-pokoje, pow. użytkowa 70,28 m 2 , działka o pow. 736 ...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)
70m2
Piętro:
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
2 400 PLN 56 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Zamieszkaj przy samej Warcie - komfort, natura i prestiż w jednym miejscu! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę ż...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
43m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
210 000 PLN 5 122 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

2-POKOJE - MIESZKANIE - CHODZIEŻ, UL. CZECHOWSKIEGO Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane w centrum Chodzie...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)
41m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
479 000 PLN 10 886 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok OBNIŻKA CENY!! Te...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)
44m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
299 000 PLN 5 537 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Złotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego m...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)
54m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
555 000 PLN 10 278 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Piła - Zielona Dolina OBNIŻKA CENY: z 575.000,00 zł na 555....

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)
54m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
1 900 PLN 31 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Piła Osiedle Górne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,46 m 2 II piętro, duży balkon, miejsce postojowe. U...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)
61m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
739 000 PLN 9 012 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM !!! 4 pokoje o pow. 82,4 m 2 , IV piętro, winda, 2 balkony! MO...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)
82m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
469 000 PLN 7 817 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

WYJĄTKOWO KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMOŚCIU !!! 3 pokoje o pow. 60,3 m 2 , II piętro, balkon Ta nietuzinkowa nieru...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)
60m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
659 000 PLN 9 551 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM!!! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II pię...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)
69m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
299 000 PLN 8 543 zł/m2

Kawalerka

KAWALER KA NA SPRZEDAŻ PIŁA - Osiedle GÓRNE! Pow. 35 m 2 , I piętro, balkon Idealne pod inwestycje! N...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)
35m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
469 000 PLN 7 444 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA - Zamość pow. 63,56 m 2 , 3 pokoje, balkon, piwnica KOMFORTOWE mieszkanie po kapitalnym ...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)
63m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
249 000 PLN 7 324 zł/m2

Kawalerka

KAWALERKA NA SPRZEDAŻ PIŁA - Podlasie!! pow. 34,9 m 2 , I piętro, duży balkon Idealne pod inwestycje! Przedmiotem ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)
34m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania