Ogłoszenia Nieruchomości Apartament

Joanna Erszkowicz • mieszkania na sprzedaż
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - M3 - Jadowniki Rycerskie - PARTER
159 000 PLN 3 118 zł/m2

M3 - Jadowniki Rycerskie - PARTER

Przed Państwem oferta sprzedaży bezczynszowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 51,8 mkw. w miejscowości Jadowniki...

Jadowniki Rycerskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)
51m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - M3 w Dąbrówce Słupskiej - PARTER
135 000 PLN 3 375 zł/m2

M3 w Dąbrówce Słupskiej - PARTER

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 40,87 mkw. usytuowanego na parterze w budy...

Dąbrówka Słupska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)
40m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - M5 - Osiedle Orła Białego
325 000 PLN 5 603 zł/m2

M5 - Osiedle Orła Białego

Do sprzedaży przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 mkw. na VI piętrze w bloku dziesięciokondygnacyjnego w ...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)
58m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka po remoncie - PARTER
175 000 PLN 7 000 zł/m2

Kawalerka po remoncie - PARTER

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanej kawalerki w Jankowie Dolnym o powierzchni 25,68 mkw. usytuowanej na...

Jankowo Dolne (Wielkopolskie, gm. Gniezno)
25m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - M3 w bloku na parterze - Polanowice
165 000 PLN 3 438 zł/m2

M3 w bloku na parterze - Polanowice

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego  w Polanowicach w gminie Kruszwica o powierzchni 48,5 mkw....

Polanowice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)
48m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Przestronne mieszkanie z garażem
520 000 PLN 6 190 zł/m2

Przestronne mieszkanie z garażem

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 57,56 m², położone na trzecim piętrze w nowym budown...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)
84m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka w Kamienicy - Inowrocław
150 000 PLN 6 250 zł/m2

Kawalerka w Kamienicy - Inowrocław

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowej kawalerki o powierzchni 24,4 mkw. w Inowrocławiu położonej na 1 pięt...

Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)
24m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - M4 w bloku z balkonem - Pakość
189 000 PLN 4 021 zł/m2

M4 w bloku z balkonem - Pakość

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,71 mkw. znajdującego się na IV piętrze bloku przy ulicy Mogileńskie...

Pakość (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pakość)
47m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Komfortowe mieszkanie w Przemkowie | Huta
282 000 PLN 4 862 zł/m2

Komfortowe mieszkanie w Przemkowie | Huta

Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel, 573 087 693Mieszkanie 3 pokoje Przemków HutaNa sprzedaż przestro...

Przemków (Dolnośląskie, gm. Przemków)
58m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska
293 000 PLN 5 980 zł/m2

2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowa...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
49m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Duże 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem!
650 000 PLN 5 462 zł/m2

Duże 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem!

Nieruchomości Apartament  Anna Krawiec 513 383 101                    Oferta tylko w naszym biurze!!!Do sprzedania przes...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)
119m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Tylko u nas, Idealne do własnej aranżacji
189 000 PLN 4 500 zł/m2

Tylko u nas, Idealne do własnej aranżacji

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, położone na czwartym piętrze bloku  w Nakle nad Notecią na Osiedlu Bolesława Chrobreg...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)
42m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe w Barcinie, Nowa Cena.
88 000 PLN 1 354 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe w Barcinie, Nowa Cena.

Oferta sprzedaży mieszkania w Barcinie, gmina Kępice Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², z...

Barcino (Pomorskie, gm. Kępice)
65m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania