Ogłoszenia Metrohouse

Metro House
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
389 000 PLN 9 488 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Centrum Stargardu nowoczesne mieszkanie z balkonem w budynku z 2015 rokuJeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesn...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)
41m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
480 000 PLN 8 276 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, p...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
58m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
865 000 PLN 13 516 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą, na zielonych i spokojnych Stegnac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
64m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 11
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
550 000 PLN 20 370 zł/m2

Kawalerka

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27 m², położone na 1. piętrze w powojennej kamienicy przy ul. Rakowiecki...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
27m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
439 000 PLN 8 442 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m² .Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)
52m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
535 000 PLN 11 383 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

3 pełne pokoje, obok PKP Ursus, do remontu w świetnej cenie tylko 535 000 zł! UWAGA: czynsz za mieszkanie od 1 kwietnie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
47m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
175 000 PLN 5 469 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,6 m², położone na drugim piętrze w zadbanym budynku, przy ulicy Chełmi...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)
32m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
622 000 PLN 16 811 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Dwupokojowe mieszkanie położone tuż przy stacji Metro Wierzbno.Blok położony jest w drugiej linii zabudowy od al. Niepod...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
37m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
1 137 000 PLN 14 577 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w klimatycznej przedwojennej kamienicy z 1936 roku na w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
78m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
1 199 000 PLN 17 632 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1936 roku ponadczasowa elegancja i funkcjonalność. Na zewnątrz i wewną...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
68m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
13 000 PLN 134 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Penthouse 100 m² z dwoma tarasami Żoliborz, ul. Rydygiera 13 000 złmiesiąc wszystko w cenieNa wynajem wyjątkowy, luks...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
97m2
4
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 9 / 9
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
599 000 PLN 13 930 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu idealne do własnej aranżacji! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 43 m², p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
43m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 12
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
509 000 PLN 26 789 zł/m2

Kawalerka

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Bruna w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy, na Starym Mokotowie, kilka ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
19m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 7

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania