Ogłoszenia Metrohouse

Metro House
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
790 000 PLN 7 315 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m², usytuowane w sercu miasta.   To wyjątkowa oferta dl...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)
108m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
615 000 PLN 8 200 zł/m2

Kawalerka

Na sprzedaż oferuję przestronne i zadbane mieszkanie dwupoziomowe położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się mi...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)
75m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
357 000 PLN 5 174 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul....

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)
69m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
195 000 PLN 2 010 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Na sprzedaż połowa domu położona w spokojnej części Jugowa. Ta słoneczna nieruchomość otoczona zielenią oferuje idealne ...

Jugów (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)
97m2
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
225 000 PLN 6 618 zł/m2

Kawalerka

Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej pł...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)
34m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
419 000 PLN 5 819 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

73m2 dla rodziny  Osiedle Siejnik Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,95 m² położone na 2 pi...

Siejnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)
72m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
385 000 PLN 7 549 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,79 m2, przy ul. Broniewskiego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal dobrze utrz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)
51m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
340 000 PLN 4 789 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Mieszkanie o powierzchni 64 mkw położone na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Lokal ma dwa niezależne wejści...

Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)
71m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
229 000 PLN 3 635 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 63,40 m², usytuowanego w malowniczej okolicy pełnej ...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)
63m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
199 000 PLN 4 146 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Mieszkanie z klimatyczną antresolą w centrum Czerska tylko 199 000 zł! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które...

Czersk (Pomorskie, gm. Czersk)
48m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
760 000 PLN 12 881 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! To mieszkanie łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację, dzięki czemu ideal...

Lublin (Węglin południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)
59m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
299 000 PLN 10 679 zł/m2

Kawalerka

Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii LubelskiejGłówne atuty nieruchomości: ŚWIE...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)
28m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
697 000 PLN 19 914 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,03 m2 składający się z pokoju z anek...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)
35m2