Prezentacja serwisu OfertyMieszkan.pl

1Nareszcie wygodne wyszukiwanie

Precz z formularzami i reklamami! Wyszukuj łatwo i bez uzycia niezrozumiałego żargonu. Zadbaliśmy o to, by nasza wyszukiwarka była intuicyjna i łatwa w użyciu.

Wyniki wyszukiwania znajdziesz na jednej stronie. Nie musisz już klikać, przewijaj stronę w dół, a oferty pojawią się same.

Pokaż mi wyszukiwarkę

First Image
" alt="Second Image" />
" alt="3rd Image" />

Rewolucyjne wyszukiwanie

Wyszukiwarka jest wyjątkowo wygodna. Zamiast prezentować przerażający formularz, pozwala dosłownie wyklikać kryteria.

Łatwe przeglądanie ofert

Nigdy więcej klikania w kolejne numery stron. OfertyMieszkan.pl doładują kolejne oferty automatyczne, pozwalając Ci przeglądać je bez końca. Przewijanie myszką to samo zdrowie.

Przejrzysta prezentacja ofert

Inne serwisy to wyszukiwarki reklam i informacji prasowych, OfertyMieszkan.pl pokazują nieruchomości. Tylko nieruchomości, w schludnej i czytelnej formie.

2Oferta dla biur nieruchomości

Opublikujemy Twoje oferty, nie otaczając ich reklamami. W takiej formie, użytkownik znacznie chętniej zapozna się z Twoją ofertą i z zadzwoni z zapytaniem.

Sprawdź naszą ofertę

Dodatkowo opublikujemy w serwisie profil Twojej firmy, na którym pokażemy wyłącznie Twoje ogłoszenia. Twoja nazwa jest warta takiej promocji.

Chcę się zarejestrować

First Image
Second Image

Promocja

Wyślij nam swoje oferty, a my zapewnimy ich promocję poprzez strony naszych partnerów. Eksportując oferty do naszego serwisu, w ramach współpracy promują je również nasi partnerzy.

Integracja

Serwis obsługuje większość formatów i programów do zarządzania agencjami. Użyj swojego ulubionego programu, by automatycznie, opublikować u nas wszystkie swoje oferty.

Wyróżnienie

Chcesz szybko sprzedać wybraną ofertę? Chcesz, by Twoje oferty znalazły się nad innymi? Da się zrobić. Skontaktuj się z nami, zaproponujemy Ci dodatkowe możliwości promocji Twoich ofert.

3Oferta dla deweloperów

Serwis OfertyMieszkan.pl lubi deweloperów. Dzięki mechanizmom wprowadzonym specjalnie dla rynku pierwotnego, Twoje oferty będą opisane w serwisie wyjątkowo szczegółowo i pokazywane jako pierwsze. Gwarantujemy, że każdy zobaczy Twoją inwestycję szukając wśród „nowych” albo „wszystkich

Chcę się skontaktować

First Image
Second Image
3rd Image

Siła multimediów

Pokaż swoją ofertę od najpiękniejszej strony. Do Twojej inwestycji nie tylko dodamy mnóstwo zdjęć wysokiej rozdzielczości, ale także filmy i prezentacje multimedialne.

Prezentacja

Twoje oferty nie tylko bedą na samej górze wyników wyszukiwania. Pokażemy ich szczegóły w czystej, zachęcającej formie. I ekskluzywnej - bez reklam.

Partnerzy

Prezentujesz u nas oferty? Pokażemy je również w zaprzyjaźnionych serwisach. Publikuj raz, pokaż się w wielu miejscach na raz.

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×