Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Warszawa, Ursus

„Osiedle Gołąbki”, mieszkania Warszawa - Ursus. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera "Królów Polskich" Sp. z o.o.

Galeria:

Lokalizacja: Warszawa Ursus ul. Magnacka i Henryka Brodatego

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Podziemne kondygnacje parking jednopoziomowy
Całkowita liczba ofert 112
Data oddania inwestycji IV kwartał 2015
Liczba pięter 6
internet
plac zabaw
telefon
tv kablowa
winda
podjazd dla niepełnosprawnych

Opis

Osiedle „Gołąbki 3 zadnie II” w Warszawie to między innymi trzy kameralne budynki oznaczone w planie zagospodarowania literami: „H”, „K”, „I”. W budynku mieszkalnym oznaczonym literą "H" będą 42 lokale mieszkalne, w budynku mieszkalnym oznaczonym w literą "K" bedą 42 lokale mieszkalne, a w budynku mieszkalnym wielorodzinnym oznaczonym literą "I" będzie 49 lokali mieszkalnych. Zaprojektowane mieszkania są funkcjonalnie rozplanowane, z balkonami i tarasami zapewniającymi mieszkańcom komfort codziennego mieszkania.

Budynki realizowane są w technologii tradycyjnej, z własnymi kotłowniami gazowymi – co zapewni niskie koszty eksploatacji. Natomiast garaż podziemny zapewni wygodę parkowania.

Okolica

Największym atutem jest lokalizacja budynków, w pobliżu linii autobusowych oraz kolejki miejskiej zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta, trasa S8 zapewnia doskonałą komunikacje w każdym kierunku. Ponadto blisko położone są: szkoły, przedszkola, punkty usługowe i handlowe oraz apteki. Ursus to zaciszna dzielnica położona zaledwie 9 kilometrów od centrum Warszawy. Ursus to jedna z najmniejszych, pod względem powierzchni i liczby mieszkańców, dzielnica Warszawy. Dużo zieleni i niska zabudowa sprawiają, że to miejsce jest szczególnie przyjazne do mieszkania.

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

Stan developerski

Informacje o deweloperze

"Królów Polskich" Sp. z o.o.

"Królów Polskich" Sp. z o.o.

"Osiedle Gołąbki 3 Zadanie II" Warszawa - Ursus

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×