Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Warszawa, Praga Południe

„Osiedle Adria”, mieszkania Warszawa  - Praga Południe. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Dom Development S. A.

Galeria:

Lokalizacja: Warszawa Praga Południe ul. Jugosłowiańska

Logo inwestycji:

Promocja!

cena już od 6650 zł/m2

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Całkowita liczba ofert 177
Data oddania inwestycji Oddane do użytkowania
Liczba pięter 13
internet
ochrona 24h
plac zabaw
recepcja
telefon
teren ogrodzony
teren strzeżony
tv kablowa
winda
podjazd dla niepełnosprawnych
wentylacja mechaniczna

Opis

Inwestycja Adria stanowi perełkę nowoczesnej architektury w tętniącej życiem Warszawie.

Na osiedlu powstanie 5 budynków o wysokości od V do XIV kondygnacji z dużym wyborem mieszkań, o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń i popularnych metrażach.

Wysokie okna oraz rozległe, przeszklone balkony w mieszkaniach umożliwiają podziwianie przepięknej panoramy lewego brzegu Wisły i centrum miasta z Pałacem Kultury.

Ogrodzony i strzeżony teren osiedla Adria posiada atrakcyjne tereny rekreacyjne i przestrzenie zieleni, a bliskość Wisły stanowi dopełnienie krajobrazu.

Osiedle znajduje się w strategicznej lokalizacji przy ul. Jugosłowiańskiej na Gocławiu, w pobliżu Mostu Siekierkowskiego i ważnych tras dojazdowych, zapewniających szybkie połączenia komunikacyjne z resztą miasta.

Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Śródmieścia, Mokotowa i Saskiej Kępy.

Oferta dodatkowa

Dom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego mieszkania w inwestycji Adria, a także Dział Aranżacji Wnętrz posiadający w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Okolica

  • Sąsiedztwo najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Śródmieścia, Mokotowa i Saskiej Kępy;
  • Strategiczna lokalizacja w pobliżu Mostu Siekierkowskiego i ważnych tras dojazdowych, zapewniająca szybką komunikację z całą Warszawą;
  • Atrakcyjne tereny rekreacyjne – dużo kojącej, zielonej przestrzeni i bliskość Wisły.

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

stan developerski

Informacje o deweloperze

Dom Development S. A.

Dom Development S. A.

Jesteśmy firmą deweloperską o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego - z sukcesami funkcjonujemy od 1996 roku.

Od października 2006 roku akcje Dom Development S.A. notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dzięki napływowi kapitału oraz wieloletniemu doświadczeniu na międzynarodowym rynku nieruchomości jesteśmy firmą stabilną finansowo, co w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości rynku nieruchomości gwarantuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem Dewelopera przyznawanym przez Krajową Izbę Budownictwa w uznaniu znaczącej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego, solidności i rzetelności oraz gwarancji bezpieczeństwa prawnego i finansowego Klientów. Jesteśmy dumni, że nasze kolejne realizacje zdobywają prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Należymy także do Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych - organizacji zrzeszających najbardziej solidnych i wiarygodnych deweloperów.

Oczywiście cieszą nas te tytuły i wyróżnienia, ale dla nas najważniejsze jest uznanie w oczach naszych Klientów. W trosce o wysoki standard obsługi i oferowanych produktów od ponad 5 lat przeprowadzamy badania satysfakcji klientów. Pozwalają nam one na ciągłe usprawnianie procesów wewnątrz firmy i wdrażanie nowych, przyjaznych klientom rozwiązań.

Naszą misją jest wspieranie naszych Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a ich zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. Do końca 2009 oddaliśmy do użytku ponad 14000 mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych. To 14000 zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszej rzeszy Klientów, oferujemy mieszkania i apartamenty różnych segmentów cenowych, od wysokiej jakości osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach łączących komfort i jakość wykonania po luksusowe apartamenty czy rezydencje o podwyższonym standardzie w najatrakcyjniejszych lokalizacjach.

Nasza działalność nie kończy się tylko na etapie realizacji inwestycji, wspieramy naszych Klientów w finansowaniu transakcji, pośrednicząc w ofertach najkorzystniejszych na rynku systemach ratalnych.

Dlatego wspólnie z wiodącymi bankami i niezależnymi doradcami finansowymi opracowujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów oraz oparte na najbardziej optymalnych na rynku kredytach hipotecznych programy zakupu mieszkań.

Już dziś zapraszamy do jednego z naszych biur sprzedaży!

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×