Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Gdynia, Pogórze

„Mistral”, mieszkania Gdynia - Pogórze. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Ekolan S.A.

Galeria:

Lokalizacja: Gdynia Pogórze ul. Stanisława Dąbka

Logo inwestycji:

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Podziemne kondygnacje parking naziemny
Całkowita liczba ofert 180
Data oddania inwestycji styczeń 2014r.
Liczba pięter 3
plac zabaw
teren ogrodzony

Opis

Mistral to nowe osiedle mieszkaniowe w północnej części Gdyni, na granicy Pogórza i Kosakowa. Jego dobre położenie łączy bliskość centrum miasta, które decyduje o wygodzie codziennego życia, z sąsiedztwem stworzonym do tego, by każdą wolną chwilę móc przeznaczać na własne pasje. Morze, plaża, szlaki rowerowe i kajakowe zapraszają do rekreacji i wypoczynku.

Komunikacja

Do centrum Gdyni z osiedla Mistral można dojechać w ciągu kilkunastu minut. Estakada Kwiatkowskiego prowadzi wprost na Trójmiejską Obwodnicę. W pobliżu przebiega kilka linii autobusowych, w tym nocne i sezonowe – do plaży w Rewie i ZOO w Gdańsku Oliwie. W planach jest wydłużenie trasy Szybkiej Kolei Miejskiej do Kosakowa. Powstanie także lotnisko w Babich Dołach.

Infrastruktura

W pobliżu osiedla Mistral mieszczą się przedszkola, szkoły, liczne sklepy, przychodnia. Dlatego w bardzo wielu sprawach związanych z codziennym życiem w ogóle nie trzeba stąd wybierać się do centrum miasta. Niedaleko powstaje również nowe centrum handlowo-usługowe.

Architektura

Tradycyjne kształty trzypiętrowych domów z dwuspadowymi dachami, ale w nowoczesnym wydaniu – architektura Mistrala jest dobrym tłem dla dynamicznego stylu życia, blisko natury. Z bielą elewacji siedmiu budynków, jakie powstaną na osiedlu, korespondują grafitowe wykończenia i naturalne elementy drewniane. Uwagę zwraca także aranżacja przestrzeni pomiędzy domami.

Zieleń i rekreacja

Jak w nowoczesnej przystani – dwa prostokątne oczka wodne otoczone designerskimi ławkami znajdą się w centralnej części dziedzińca osiedla Mistral. Jego fragmenty zostaną wykończone drewnem, przywodzącym na myśl pomosty czy molo. Dynamiczne, równoległe linie elementów małej architektury wprowadzą ciekawy klimat. Całość będzie ujęta w ramę zieleni. Powstaną tajże specjalne miejsca przeznaczone do zabawy dla najmłodszych.

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

Stan deweloperski

Informacje o deweloperze

Ekolan S.A.

Ekolan S.A.

EKOLAN SA jest w trójce najbardziej rozpoznawalnych marek firm deweloperskich w Trójmieście (źródło: Millward Brown SMG/KRC 2011).

Na trójmiejskim rynku deweloperskim działa od 1997 roku. Oddał do użytku 4 000 mieszkań w 22 inwestycjach - od domów jednorodzinnych, przez osiedla mieszkaniowe, po kompleksy mieszkalno-usługowe.

Swoją ofertę kształtuje ściśle pod kątem oczekiwań i stylu życia klientów indywidualnych, zapewniając im kompleksową obsługę (wsparcie podczas procedury kredytowej, doradztwo w aranżacjach mieszkań).

EKOLAN niejednokrotnie podejmował się pionierskich przedsięwzięć, realizując takie osiedla jak Pięć Wzgórz, Osiedle Pogodne, czy Południowe, które dały początek nowym dzielnicom Gdańska. Zmieniając charakter dotychczasowej zabudowy poprzez realizację budynków wysokich, takich jak Witawa na gdyńskim Witominie czy Horyzont na gdańskim Przymorzu, współuczestniczył w rewitalizacji starych dzielnic.

Obecnie realizuje następujące inwestycje w Gdańsku: Audiopolis, Osiedle Południowe, Pogodne, Gardenia, Osiedle Miłe, Przystań oraz Mistral i Apartamenty Na Polanie w Gdyni.

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×