Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Warszawa, Ochota

„Villa Parc”, mieszkania Warszawa - Ochota. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Galeria:

Lokalizacja: Warszawa Ochota ul. Włodarzewska

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Podziemne kondygnacje parking dwupoziomowy
Całkowita liczba ofert 233
Data oddania inwestycji Oddane do użytkowania
Liczba pięter 10
ochrona 24h
patio
plac zabaw
recepcja
telefon
teren ogrodzony
teren strzeżony
tv kablowa
usługi w budynku
videofon
winda
całodobowy monitoring

Opis

Villa Parc to inwestycja przy ul. Włodarzewskiej na Ochocie, w pobliżu parku Szczęśliwice. Projekt zlokalizowany jest pomiędzy ulicami Włodarzewską, Maszynową i Drawską. Inwestycja o nazwie Villa Parc to zespół 5 budynków zbudowanych na terenie trójkątnej działki. Zróżnicowanie wysokości budynków waha się od 3 do 9 pięter. Pod budynkami jest umieszczony dwukondygnacyjny garaż z miejscami pojedynczymi i tzw. rodzinnymi oraz komórkami lokatorskimi.

Villa Parc liczyć będzie 255 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. Mieszkania na parterze mają przestronne ogródki a wszystkie inne poza 1 pokojowymi - funkcjonalne balkony. Teren osiedla będzie ogrodzony i strzeżony. W patio znajdzie się plac zabaw, ławki i alejki spacerowe z dużą ilością zagospodarowanej zieleni. Cały kompleks będzie zamknięty dla ruchu kołowego a wjazd do garażu umieszczony będzie od zewnętrznej strony osiedla. Część mieszkań będzie z widokiem na Park Szczęśliwicki oraz na panoramę Warszawy – szczególnie te od 5 kondygnacji. Villa Parc to atrakcyjna lokalizacja nie tylko ze względu na park i otoczenie zieleni ale również na dobrą komunikację z kluczowymi punktami miasta oraz bogatą infrastrukturę tej części Ochoty.

Okolica

Park, przystanek tramwajowy, centra handlowe

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

Stan deweloperski

Informacje o deweloperze

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Firma została założona w październiku 2000 r. w Warszawie. Należy w 100% do Bouygues Immobilier we Francji, największego francuskiego developera.

W czerwcu 2004 został nam przyznany Certyfikat Systemu Jakości - ISO 9001:2001. Jesteśmy również członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich.

Naszą pierwszą inwestycją oddaną do użytku była Rezydencja Renoir na Ursynowie. Nagrodzono ją Złotym Żurawiem - wyróżnieniem tygodnika Pasmo oraz Urzędu Dzielnicy Ursynów za najlepszy projekt mieszkaniowy na Ursynowie.

Zrealizowane inwestycje to Dobra54, Ogrody Kabackie, Śródziemnomorska

W trakcie realizacji pozostają Lamartine, Villa Moderne, La Lumiere, Le Village.

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×