Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Lublin, Bazylianówka

„Rumiankowa”, mieszkania Lublin - Bazylianówka. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Galeria:

Przybliżona lokalizacja: Lublin Bazylianówka ul. Rumiankowa

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Podziemne kondygnacje 2 poziomowy garaż z miejscami parkingowymi i zamykanymi boksami garażowymi
Całkowita liczba ofert 77
Data oddania inwestycji Oddane do użytkowania
Liczba pięter III pietra
internet
plac zabaw
telefon
tv kablowa
winda
podjazd dla niepełnosprawnych

Opis

Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu zabudowy jednorodzinnej oraz nowo rozwijającego się osiedla wielkorodzinnego. Budynek zlokalizowany na skarpie, o ciekawej architekturze i kolorystyce Mieszkania od strony wschodnio-południowej z dużymi, przestronnymi balkonami z widokiem na tereny zielone.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – podjazdy do klatek schodowych. W każdej klatce jest winda, którą można dostać się do mieszkania z poziomu garażu.

Wielkość działki pozwala na zagospodarowanie jej dużą ilością zieleni oraz organizacją placu zabaw dla najmłodszych.

Okolica

W pobliżu pełna infrastruktura – sklepy spożywcze, galeria handlowa, szkoły, przedszkola , przychodnia zdrowia. W chwili obecnej realizowana jest dwupasmowa droga dojazdowa bezpośrednio pod budynek.

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

Stan deweloperski – bez białego montażu, drzwi wewnętrznych i podłóg (parkiet, panele, terrakota).

Harmonogram płatności

Do uzgodnienia.

Informacje o deweloperze

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Firma Chrzanowscy Development powstała w 1999 roku, pierwotnie pod nazwą "Mieszkania na sprzedaż" Chrzanowscy Sp. z o.o. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych lubelskich rodzin. Od początku działalności postawiliśmy na wysoką jakość realizowanych przez nas projektów.

Zdobyte przez lata doświadczenie nauczyło nas, że to co najważniejsze to indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiejąc wymagania naszych klientów, wspólnie z nimi poszukujemy optymalnych rozwiązań, które w pełni będą dla nich satysfakcjonujące i zaspokoją każdą z ich potrzeb.

Prowadzona przez nas działalność, zgodnie z wartościami rodzinnej tradycji spółki, sprawia że przez lata budujemy zaufanie, które daje poczucie bezpieczeństwa naszym klientom.

Dowodem potwierdzającym wysoką jakość naszych realizacji, jak również wiarygodność i dobrą kondycję ekonomiczno-finansową firmy jest szeroki wachlarz wyróżnień, jakie otrzymaliśmy m.in. Rzetelni w Biznesie, Kryształowa Cegła, Złota Kielnia. Nagrody są dla nas niewątpliwym uznaniem, ale przede wszystkim motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia na rynku.

W naszym dorobku znajdują się takie projekty jak budynki wielorodzinne w Lublinie przy ulicach Kisielewskiego, Kaskadowej, Wigilijnej, osiedle Mikołajowe Wzgórze przy ulicy Fieldorfa, czy apartamentowiec w Zwierzyńcu na Roztoczu.

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×