„Siedlisko Konwalie 3”, mieszkania Lesznowola - Nowa Iwiczna. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Filicum Investments

Galeria:

Lokalizacja: Lesznowola Nowa Iwiczna ul. Kielecka

Logo inwestycji:

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Całkowita liczba ofert 16
Data oddania inwestycji Oddane do użytkowania
Liczba pięter 2
internet
ochrona 24h
plac zabaw
telefon
teren ogrodzony
teren strzeżony
videofon
własna kotłownia
całodobowy monitoring

Opis

Tuż przy granicy Warszawy w kierunku Piaseczna, w odległości 2,5 km od ulicy Puławskiej powstało nasze kolejne osiedle domów jednorodzinnych. SIEDLISKO KONWALIE 3 to trzecia inwestycja, uzupełniająca nasza oferte w tej okolicy.

Aby sprostać Państwa wymaganiom oferujemy domy o pow.115 m2 apartamenty o pow. od 64m2 do 86m2 w zabudowie willowej. Większa cześć lokali to 3 i 4 pokojowe apartamenty (w ofercie również 5 pokojowe domy), z dużą przestrzenią dzienną, dopracowanym układem funkcjonalnym. Cześć dzienna połączona z ogródkiem (apartamenty na parterze sprzedajemy z ogródkami) lub wygodnym balkonem 180cm głębokości.

Niska przyjazna zabudowa połączona ze świeżą estetyką jest dużym atutem tego osiedla.

A2 - Wygodny 4 pokojowy apartament na pierwszym piętrze , usytuowany na zamkniętym osiedlu w zabudowie willowej. Lokal posiada pion spalinowy do kominka .Niezależne , własne wejście do apartamentu z parteru . Duży teren zielony na terenie osiedla. W cenie 2 stanowiska postojowe na terenie osiedla .

C2 - Wygodny 3 pokojowy apartament na pierwszym piętrze , usytuowany na zamkniętym osiedlu w zabudowie willowej. Lokal posiada pion spalinowy do kominka . Niezależne , własne wejście do apartamentu z parteru . Możliwość wydzielenia 4 pokoju z części dziennej . Duży teren zielony na terenie osiedla. W cenie 2 stanowiska postojowe na terenie osiedla .

Okolica

Od Warszawy, do trasy Krakowskiej przez Magdalenkę, możliwość szybkiego dojazdu koleją (stacja Nowa Iwiczna) do Warszawy lub Piaseczna, bliskość infrastruktury handlowej (CENTRUM/JANKI, AUCHAN, LEROY MERLIN/MYSIADLO).

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

stan deweloperski

Harmonogram płatności

umowa rezerwacyjna płatności do uzgodnienia z inwestorem

Kontakt

Uprzejmie prosimy wspomnieć o serwisie OfertyMieszkan.pl jako miejscu odnalezienia oferty.

www.gemma.waw.pl

Jerzy Wesołowski
ul. Krańcowa 10 lok. 1
02-493 Warszawa
Telefon: 516 131 693

Błyskawiczny kontakt bezpośredni

Wiadomość z tego formularza zostanie przekazana bezpośrednio do oferenta. Polecamy, jest to najskuteczniejszy sposób na kontakt.

Dane podane w formularzu zostaną przekazane zgodnie z regulaminem.

Mieszkania w inwestycji Siedlisko Konwalie 3 – budynek C

Klasa Nr oferty Metraż Pokoje Piętro Cena za m2 Cena całości Rzut
lokal C2 80.54 m2 3 1 u dewelopera u dewelopera Pokaż Szczegóły »

Informacje o deweloperze

Filicum Investments

Filicum Investments

Od 1993 roku w pracowni projektowej GEMMA powstają projekty architektoniczne budynków mieszkalnych: domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów komercyjnych: biur, magazynów, oraz wiele projektów zrealizowanych wnętrz mieszkalnych, biurowych, gastronomicznych, handlowych.

Od 2001 roku firma ściśle współpracuje z deweloperami. Planujemy, obsługujemy i nadzorujemy kompleksowo inwestycje budowlane.

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×