Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Zielonka

„Osiedle Parkowa Aleja”, mieszkania Zielonka - ul. Ceramiczna. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Parkowa Aleja Sp. Z o.o. Sp. k

Galeria:

Lokalizacja: Zielonka ul. Ceramiczna

Logo inwestycji:

Promocja!

Posiadamy w sprzedaży lokale spełniające wymogi programu Mieszkanie dla Młodych

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Całkowita liczba ofert 22
Data oddania inwestycji IV kwartał 2014
Liczba pięter 2
internet
plac zabaw
teren ogrodzony
tv kablowa
klimatyzacja

Opis

Osiedle Parkowa Aleja

W ramach zaprojektowanej specjalnie dla państwa inwestycji powstaną 64 mieszkania w 32 kameralnych budynkach dwurodzinnych, wszyscy klienci, którzy nabędą mieszkanie w ramach inwestycji Osiedle Parkowa Aleja będą mogli korzystać z parku o powierzchni 4000 m kw. oraz placu zabaw. Korzystając z naszej oferty każdy z klientów przy zakupie mieszkania otrzyma działkę o powierzchni od 86 do 225 m.kw. gratis.

Osiedle Parkowa Aleja to domy o podwyższonym standardzie położone na granicy Zielonki i Kobyłki w cichej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum Zielonki. Nasz projekt jest adresowany do klientów poszukujących wysokiej jakości życia w bliskiej odległości od Warszawy w przystępnej cenie.

Osiedle Parkowa Aleja to inwestycja która została zaprojektowana przy założeniu, że mieszkania które powstaną w wyniku jej realizacji będą cechowały się wysoką jakością wykonania a części wspólne czyli klatki i zagospodarowanie terenu zaprojektowane w ponadprzeciętny sposób dopełnią przekonania o przemyślanej wizji osiedla procentując mieszkańcom zadowoleniem z podjętej decyzji o zakupie mieszkania właśnie w tej inwestycji.

Zaprojektowane budynki wyróżniają się przyjazną i nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz jakości materiałów użytych do budowy. Zachęcamy do weryfikacji naszego standardu - kliknij aby zapoznać się z naszym standardem.

Każde z mieszkań ma między innymi osobne podłączenie do kominka, gniazdo prądu oraz wyprowadzenie wody użytkowej na zewnątrz budynku oraz zagwarantowane dwa miejsca parkingowe - jedno w w garażu podziemnym drugie na parkingu, dodatkowo do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska o pow. około 14 m kw. - kliknij aby zapoznać się z przykładowym rzutem garażu oraz schowka.

Osiedle Parkowa Aleja jest uzbrojone w pełną infrastrukturę tj. kanalizację sanitarną, kanalizację deszczową, wodociąg oraz gazociąg. W odległości stu metrów od osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a bliskość stacji kolejowej zapewnia szybki dojazd do Warszawy lub innych okolicznych miejscowości. Dodatkowo wszyscy klienci, którzy nabędą mieszkanie w ramach inwestycji Osiedle Parkowa Aleja będą mogli korzystać z prywatnego parku o powierzchni około 4000 mkw. wraz z placem zabaw dla najmłodszych.

Zaprojektowane budynki posiadają w pełni zabudowane klatki schodowe, które szczególnie w sezonie zimowym zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania w przeciwieństwie do inwestycji o niższym standardzie gdzie podstawowym rozwiązaniem są zewnętrzne schody.

Każde wybudowane przez nas mieszkanie w ramach inwestycji Osiedle Parkowa Aleja ma swoje własne media, więc rachunki płacisz tylko za siebie. Kupując wybudowane przez nas mieszkanie mieszkasz jak we własnym domu.

Osiedle Parkowa Aleja to inwestycja realizowana na zasadzie mieszkań bezczynszowych, czyli takich, w których powierzchni wspólnych jest możliwie najmniej, co umożliwia właścicielom poszczególnych mieszkań samodzielnie rozliczać się za wodę, prąd, gaz czy kanalizację.

Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne finansowo dla właścicieli mieszkań i zapewnia nawet do kliku tysięcy złotych rocznie oszczędności w porównaniu do mieszkań budynkach wielorodzinnych, umożliwiając jednocześnie komfort kontrolowania ponoszonych, co miesiąc kosztów - kliknij aby zobaczyć przykładowy plan finansowy osiedla.

Okolica

Realizowana przez nas inwestycja posiada lokalizację zapewniającą dogodny dostęp do kolejki oraz autobusu jest też dobrze skomunikowana z lokalnym systemem dróg które w niedługiej przyszłości uzyskają połączenie z trasą S-8.

Bezpośrednia okolica osiedla jest bardzo spokojna, dookoła dominuje niska zabudowa jednorodzinna oraz lasy. W odległości 400 metrów znajdują się stawy kąpielowe tzw. glinianki bardzo popularne w sezonie letnim wśród amatorów kąpieli - również słonecznych oraz w pozostałej części roku wśród wędkarzy oraz spacerowiczów.

Mieszkańcy Osiedla Parkowa Aleja już w niedługim czasie będą mogli cieszyć się ze znaczących zmian w ilości i jakości infrastruktury drogowej i kolejowej na terenie powiatu wołomińskiego. Poniżej zamieszczamy linki do najciekawszych i najświeższych informacji dot. planowanych zmian:

  • budowa kolejnego odcinka trasy S-8 Marki-Radzymin
  • modernizacja i przebudowa drogi wojewódzkiej 634 (Warszawa - Ząbki - Zielonka - Wołomin - Miąse - Tłuszcz - Wólka Kozłowska)
  • modernizacja ulic Marsa i Żołnierskiej (droga wojewódzka 631)
  • niemniej ważna modernizacja odcinka linii kolejowej Rembertów – Zielonka – Tłuszcz (Sadowne)- „Rail Baltica"

Wymienione powyżej inwestycje w opinii wielu ekspertów na zawsze odmienią oblicze powiatu wołomińskiego i w skokowy sposób zwiększą jakość i komfort życia jego mieszkańców. Powyższe wydarzenia niewątpliwie bardzo pozytywnie wpłyną na życie przyszłych mieszkańców Osiedla Parkowa Aleja oraz przyczynią się do zwiększenia zainteresowania ofertą z lokalnego rynku nieruchomości.

Informacje o deweloperze

Parkowa Aleja Sp. Z o.o. Sp. k

Parkowa Aleja Sp. Z o.o. Sp. k

Parkowa Aleja Sp. z o.o. Sp.k powstała na bazie wieloletniego doświadczenia osób zaangażowanych w realizacje projektów developerskich w województwie mazowieckim.

Wiosną 2011 rozpoczęliśmy realizację kolejnej inwestycji „Osiedle Parkowa Aleja” polegającej na budowie kompleksu kameralnych czterorodzinnych budynków. Zaprojektowana inwestycja jest strzeżonym osiedlem o tradycyjnej, eleganckiej i przyjaznej architekturze a lokalizacja na granicy miast Zielonka i Kobyłka umożliwia dogodną komunikację z Warszawą. Szczegółowe informacje dostępne są na stronach www.parkowa-aleja.eu, www.mieszkaniakobylka.pl, www.mieszkaniazielonka.pl

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×