Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Warszawa, Ursynów

„Osiedle Pustułeczki”, mieszkania Warszawa - Ursynów. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Polimex-Mostostal Development Sp. z o.o.

Galeria:

Lokalizacja: Warszawa Ursynów ul. Pustułeczki/ Rolna/ Makolągwy

Logo inwestycji:

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Podziemne kondygnacje 1
Całkowita liczba ofert 22
Data oddania inwestycji Oddane do użytkowania
Liczba pięter 3
internet
plac zabaw
recepcja
telefon
teren ogrodzony
tv kablowa
videofon
winda
podjazd dla niepełnosprawnych
wentylacja mechaniczna

Opis

„Osiedle Pustułeczki” składa się z 18 apartamentów oraz 4 lokali typu studio położonych w 4 budynkach 3-kondygnacyjnych, zaprojektowanych na oddzielnych działkach, połączonych wspólnym garażem podziemnym z jednym wspólnym wjazdem od ulicy Makolągwy. Każdy z budynków ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Budynki wyposażone są w windy obsługujące wszystkie kondygnacje (od garażu do 2 piętra).

Dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorców proponujemy wybór 18 apartamentów o powierzchniach od 80 do 160 m2 oraz 4 lokali typu studio o powierzchniach od 47 do 73 m2, zaprojektowanych tak, aby zapewnić maksimum wygody i funkcjonalności.

Mieszkania na parterze posiadają ogródki przydomowe o średniej powierzchni ok. 100 m2.

Dla każdego mieszkania zaprojektowano oddzielne pomieszczenie gospodarcze z kotłem c.o., znajdujące się na tym samym poziomie, co mieszkanie, dostępne z klatki schodowej.

Wspólny teren zielony z małymi formami architektonicznymi i placem zabaw dla dzieci znajduje się wewnątrz osiedla, które będzie ogrodzone.

Okolica

"Osiedle Pustułeczki" powstaje w rejonie istniejącej zabudowy jedno i wielorodzinnej wzdłuż ulic Pustułeczki, Rolnej i Makolągwy na warszawskim Ursynowie. Lokalizację cechują:

  • bliskość dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej: małe, lokalne sklepiki i punkty usługowe w najbliższej okolicy osiedla oraz centrum handlowe (REAL, OBI, GO SPORT), szkoły, przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie oraz gabinety lekarskie, Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, Dom Kultury Imielin,
  • walory komunikacyjne: komunikacja miejska, metro, dogodny dojazd do ul. Puławskiej i Komisji Edukacji Narodowej,
  • niska i kameralna zabudowa okolicznych posesji.

Osiedle położonej jest w bliskiej odległości od Lasu Kabackiego oraz Jeziora Imielińskiego.

Sposób kalkulacji powierzchni przynależnej

Miejsce garażowe beż żadnych dodatkowych dopłat w cenie mieszkania

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

stan deweloperski

Informacje o deweloperze

Polimex-Mostostal Development Sp. z o.o.

Polimex-Mostostal Development Sp. z o.o.

Polimex-Mostostal Development Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej Polimex Mostostal S.A., lidera polskiego sektora inżynieryjno-budowlanego. Spółka została powołana w 2006 r.

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×