Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Warszawa, Białołęka

„Osiedle Regaty”, mieszkania Warszawa - Białołęka. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Dom Development S. A.

Galeria:

Lokalizacja: Warszawa Białołęka ul. Kobiałka

Logo inwestycji:

Promocja!

cena już od 4550 zł/m2

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Podziemne kondygnacje parking jednopoziomowy
Całkowita liczba ofert 235
Data oddania inwestycji Regaty V (budynki N, O) – termin zakończenia: 10 kwietnia 2012roku, Regaty VI – termin ukończenia 23 lutego 2013 roku
Liczba pięter 4
ochrona 24h
patio
plac zabaw
recepcja
teren ogrodzony
teren strzeżony
usługi w budynku
winda
własna kotłownia
podjazd dla niepełnosprawnych

Opis

  • Jedno z najnowocześniejszych osiedli mieszkaniowych w Warszawie;
  • Kameralna atmosfera i duża doza prywatności dzięki niewielkim, 3-piętrowym budynkom i małym zagęszczeniu - na jednym piętrze od 2 do 3 lokali;
  • Pełna gama powierzchni mieszkaniowych: od 33 m kw. do 91 m kw.;
  • Wygodne i funkcjonalne garaże podziemne oraz dodatkowe miejsca postojowe;
  • Bezpieczeństwo mieszkańców osiedla zapewnione poprzez dyskretne ogrodzenie i monitoring.

Okolica

  • Spokojna, cicha okolica, z dala od zgiełku miasta;
  • W pełni zurbanizowana okolica - niewielka odległość od centrów handlowych przy Trasie Toruńskiej;
  • Połączenie wszelkich udogodnień nowoczesnego miasta i odpoczynku płynącego z natury – w pobliżu Kanał Żerański i Zalew Zegrzyński.

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

stan developerski

Informacje o deweloperze

Dom Development S. A.

Dom Development S. A.

Jesteśmy firmą deweloperską o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego - z sukcesami funkcjonujemy od 1996 roku.

Od października 2006 roku akcje Dom Development S.A. notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dzięki napływowi kapitału oraz wieloletniemu doświadczeniu na międzynarodowym rynku nieruchomości jesteśmy firmą stabilną finansowo, co w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości rynku nieruchomości gwarantuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem Dewelopera przyznawanym przez Krajową Izbę Budownictwa w uznaniu znaczącej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego, solidności i rzetelności oraz gwarancji bezpieczeństwa prawnego i finansowego Klientów. Jesteśmy dumni, że nasze kolejne realizacje zdobywają prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Należymy także do Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych - organizacji zrzeszających najbardziej solidnych i wiarygodnych deweloperów.

Oczywiście cieszą nas te tytuły i wyróżnienia, ale dla nas najważniejsze jest uznanie w oczach naszych Klientów. W trosce o wysoki standard obsługi i oferowanych produktów od ponad 5 lat przeprowadzamy badania satysfakcji klientów. Pozwalają nam one na ciągłe usprawnianie procesów wewnątrz firmy i wdrażanie nowych, przyjaznych klientom rozwiązań.

Naszą misją jest wspieranie naszych Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a ich zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. Do końca 2009 oddaliśmy do użytku ponad 14000 mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych. To 14000 zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszej rzeszy Klientów, oferujemy mieszkania i apartamenty różnych segmentów cenowych, od wysokiej jakości osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach łączących komfort i jakość wykonania po luksusowe apartamenty czy rezydencje o podwyższonym standardzie w najatrakcyjniejszych lokalizacjach.

Nasza działalność nie kończy się tylko na etapie realizacji inwestycji, wspieramy naszych Klientów w finansowaniu transakcji, pośrednicząc w ofertach najkorzystniejszych na rynku systemach ratalnych.

Dlatego wspólnie z wiodącymi bankami i niezależnymi doradcami finansowymi opracowujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów oraz oparte na najbardziej optymalnych na rynku kredytach hipotecznych programy zakupu mieszkań.

Już dziś zapraszamy do jednego z naszych biur sprzedaży!

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×