Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Mińsk Mazowiecki

„Tuwima”, mieszkania Mińsk Mazowiecki - ul. Tuwima. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera P.H.U. „KONSTANS”- K. Król 

Galeria:

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki ul. Tuwima

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Podziemne kondygnacje I -garaż z miejscami postojowymi
Całkowita liczba ofert 117
Data oddania inwestycji Oddane do użytkowania
Liczba pięter IV kondygnacje, Pięter III + parter
internet
plac zabaw
telefon
teren ogrodzony
usługi w budynku
winda
własna kotłownia

Opis

PBL BIS Konstanty Król, Krzysztof Wrzosek, Andrzej Cudny Sp. Jawna oferuje Państwu mieszkania i lokale usługowe o wysokim standardzie w IV kondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym. W ofercie znajduje się bogaty wybór przestronnych mieszkań o z ogródkami na parterze. Inwestycja usytuowana jest w Mińsku Mazowieckim przy ul. Tuwima.

Inwestycja realizowana została na gruncie będącym własnością PBL BIS Konstanty Król, Krzysztof Wrzosek, Andrzej Cudny Sp. Jawna, bez kredytowania i obciążeń hipotecznych. Mieszkania wraz z udziałem w części gruntu, przekazane będą notarialnie, jako własność hipoteczna.

Mieszkania gotowe do odbioru.

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

Deweloperski tj. do wykończenia przez nabywcę z możliwością wykończenia pod klucz jeśli klient będzie zainteresowany.

Harmonogram płatności

Do uzgodnienia z inwestorem

Informacje o deweloperze

P.H.U. „KONSTANS”- K. Król

P.H.U. „KONSTANS”- K. Król

Firma "KONSTANS" z siedzibą w Mińsku Mazowieckim jest jedną z większych, prężnie działających firm budowlanych. Jest w całości firmą prywatną, której właścicielem jest Konstanty Król. Firma powstała w 1981 roku i od samego początku działa na rynku budowlanym nieprzerwanie do chwili obecnej.

Obecnie na rynku działa grupa firm pod nazwą KONSTANS prowadząca działalność w zakresie:

  • Generalny wykonawca robót budowlanych - "KONSTANS" Sp. z o.o.

  • Hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów budowlanych, zaopatrzenie budów oraz działalność developerska - PHU "KONSTANS".

  • Obrót nieruchomościami - KONSTANS NIERUCHOMOŚCI Sp. Jawna.

W dziedzinie wykonawstwa firma "KONSTANS" posiada ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym. Wśród ważniejszych realizacji są zarówno budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne jak i całe osiedla wraz z infrastrukturą towarzyszącą ( w przeciągu ostatnich 7 lat wybudowała i oddała do użytku kilka tysięcy lokali mieszkalnych) oraz obiekty biurowe, komunalne, hale składowe, szkoły i obiekty sportowe.

Przez szereg lat KONSTANS uzyskał wiele wyróżnień. Za przestrzeganie wysokich standardów moralnych Kapituła Programu Gospodarczo- Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej przyznała firmie KONSTANS kolejno w latach 2003, 2004 i 2005 prestiżowy tytuł: SOLIDNA FIRMA W 2006r. KONSTANS otrzymała srebrny certyfikat SOLIDNA FIRMA Zarówno KONSTANS Sp. z o.o. jak i PHU "KONSTANS" mają wdrożony i stosują Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2009.

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×