Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Gdańsk, Zakoniczyn

„Osiedle Jaworzniaków”, mieszkania Gdańsk - Zakoniczyn . Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera P.B.M. i R. "BUDROS"

Galeria:

Lokalizacja: Gdańsk Zakoniczyn ul. Jaworzniaków

Logo inwestycji:

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Podziemne kondygnacje jedna podziemna – hala garażowa z miejscami postojowymi
Całkowita liczba ofert 40
Data oddania inwestycji 31 grudnia 2013 r.
Liczba pięter 3
internet
plac zabaw
telefon
tv kablowa
winda

Opis

Po sukcesie pierwszego etapu Osiedla Jaworzniaków z przyjemnością oferujemy Państwu kolejne mieszkania w tej lokalizacji. Mieszkania położone przy ul. Jaworzniaków są idealne dla osób ceniących komfort cichej i spokojnej dzielnicy, dobrze skomunikowanej i z pełną infrastrukturą. Od Centrum miasta dzieli nas 7 km, a do Trójmiejskiej obwodnicy 1,5 km. Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy linii nr 155, z którego bez problemu dostaniemy się do centrum Gdańska.

W najbliższej okolicy znajdują się rozległe łąki oraz pięknie zaaranżowane jezioro z szeroką promenadą, idealną do rodzinnych spacerów i aktywnej rekreacji. Osiedle stanowi doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku.

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

stan deweloperski

Harmonogram płatności

informacje w biurze sprzedaży

Informacje o deweloperze

P.B.M. i R. "BUDROS"

P.B.M. i R. "BUDROS"

Jesteśmy przedsiębiorstwem ogólnobudowlanym i rusztowaniowym, wykonującym inwestycje w sposób kompleksowy: od projektu do gotowego obiektu. W tym roku nasza firma obchodzi dwudziestolecie istnienia, a przez ten okres czasu zbudowaliśmy szereg obiektów o zróżnicowanym charakterze.

Nasza firma realizuje budynki mieszkalne poprzez obiekty oświatowe, sportowe, hotelowe, usługowe, przemysłowe, aż po rewitalizację cennych obiektów zabytkowych.

Prowadzimy również działalność na terenie Niemiec poprzez Oddział w Herne (zobacz Usługi eksportowe). Kadra firmy (ponad 300 doświadczonych pracowników) pozwala na sprawne realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych obiektów w kraju i za granicą. Duze możliwosci wykonawcze potwierdza posiadany certyfikat ISO 9001:2000 (pierwszy certyfikat ISO w roku 1999).

Należymy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, Krajowej Izby Budownictwa, Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, Industriehandwerkskammer Dortmund.

Naszym atutem jest dostęp do najnowszych technologii wykonawstwa robót, dajacych duże możliwości organizacyjne i wykonawcze. Szybko dostosowujemy się do nowoczesnych technik budowlanych, ponieważ większość naszego dozoru technicznego i robotników pracowała lub pracuje w Niemczech. Konkurując z innymi przedsiębiorstwami branży budowlanej, BUDROS szybko zyskał renomę firmy wykonujacej fachowo, rzetelnie i terminowo zadania budowlane. Realizuje kontrakty wymagające najwyższej jakości i od lat jest stałym, cenionym partnerem firm niemieckich.

Deweloper Gdańsk to profesjonalny wykonawca inwestycji mieszkaniowych. Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług budowlanych. Oferujemy mieszkania w systemie deweloperskim.

Działalność naszej firmy obejmuje:

-produkcja i kooperacja w zakresie wykonawstwa inwestycji, modernizacji i remontów obiektów budowlanych

-budowę mieszkań w systemie deweloperskim

-usługi w zakresie budownictwa

-koordynacje i zastępstwa w prowadzeniu inwestycji

-montaż rusztowań (ramowe fasadowe, uniwersalne modułowe przy konstrukcjach złożonych, rurowe przy dużych wysokościach konstrukcji specjalnych i w elektrowniach) na terenie Unii Europejskiej m.in. Niemiec, Belgii

-usługi w zakresie budownictwa

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×