Ta oferta nie jest aktualna i została zamknięta przez oferenta. Kliknij, aby przejść do nowych mieszkań do kupienia – Warszawa, Ursus

„Osiedle Gołąbki”, mieszkania Warszawa - Ursus. Rynek pierwotny, nowa inwestycja od dewelopera Gawra Investment 

Galeria:

Lokalizacja: Warszawa Ursus ul. Magnacka i Henryka Brodatego

Informacje o nieruchomości

Status nieruchomości własność
Podziemne kondygnacje parking jednopoziomowy
Całkowita liczba ofert 294
Data oddania inwestycji Oddane do użytkowania
Liczba pięter 4 i 6
internet
plac zabaw
telefon
tv kablowa
winda
podjazd dla niepełnosprawnych

Opis

„Osiedle Gołąbki” to wyjątkowe miejsce do mieszkania jak i wypoczynku. Doskonały projekt został dopracowany, zarówno pod kątem architektury jak i usytuowania. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby liczba pięter nie przekroczyła 7 kondygnacji.

W każdym budynku zaprojektowaliśmy duże tarasy na poziomie wysokiego parteru a całość projektu została uzupełniona przez zieleń dodającą wyjątkowego uroku i szlachetności. Każdy budynek posiada windy z poziomu garażu, a skośne dachy pokryte są dachówką, która dodaje klasycznego uroku inwestycji. Oczywiście warto również dodać, że w pobliżu osiedla znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, osiedlowe sklepiki oraz „Ogródek Jordanowski”.

Na chwilę obecną prowadzimy sprzedaż mieszkań w pięciu budynkach, z których trzy, to inwestycje zakończone. Dzięki dostosowaniu projektu do oczekiwań rynku, nadal jako nieliczni deweloperzy posiadamy jeszcze w ofercie gotowe małe lokale, m in. dwupokojowe ok. 30m2 i trzypokojowe ok. 45m2.

Okolica

Ursus, położony jest w zachodniej części Warszawy i znajduje się zaledwie 9 km od centrum. To jedna z najmniejszych dzielnic, zarówno pod względem powierzchni, jak również pod względem liczby ludności. Warto wspomnieć, że według statystyk prowadzonych przez policję Ursus to najbezpieczniejsza dzielnica Warszawy a dzięki realizowanym i planowanym inwestycjom drogowym za około dwa lata zarówno dojazd z Ursusa do centrum Warszawy, jak i wyjazd z tej dzielnicy we wszystkich kierunkach Polski będzie łatwiejszy niż z Białołęki, Wawra, Bemowa lub Ursynowa.

Ursus postrzegany jest jako zielona dzielnica. W Gołąbkach dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych, a od strony ul. Warszawskiej, znajduje się realizowane przez naszą firmę osiedle budynków wielorodzinnych.

Wykończenie i wyposażenie mieszkań

Stan developerski

Informacje o deweloperze

Gawra Investment

Gawra Investment

Firma "Gawra Investments" Sp z o.o. jest firmą developerską, realizującą inwestycje mieszkaniowe głównie na terenie Warszawy, dzielnicy Ursus. Aktualnie prowadzone są dwie inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne przy ul. H.Brodatego , Magnackiej, na osiedlu Gołąbki w Ursusie oraz budowa osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej - Osiedle Srebrnych Świerków . "Gawra Investments" Sp z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Nasze główne zalety to:

  • lokalizacja - niewielka odległość od centrum
  • dogodna komunikacja
  • solidność realizowanych inwestycji
  • terminowość
  • pewność zainwestowanych środków
  • atrakcyjne projekty
  • kompleksowa pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Zapraszamy Państwa do Biura Sprzedaży Mieszkań, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje oraz pomoc w wyborze wymarzonego mieszkania

więcej informacji »

Informujemy, że nasza witryna wykorzystuje cookies (ciasteczka) w celu poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji… ×